Розлучення у світі тварин

Розлучення у світі тварин

Схоже, що велетенські черепахи не дуже відрізняються від людей у питаннях довготривалих відносин і кохання.

Як більшість нещасливо одружених людей, що з часом віддаляються одне від одного і в кінцевому результаті зіштовхуються із розлученням.

Дві гігантські 115 – річні черепахи з австрійського зоопарку, що мали досвід тривалих і успішних відносин, пізнали сум розірвання шлюбу.

Черепахи перестали підтримувати будь-які відносини одне з одним, почали вести себе як подружжя, якому набрид шлюб і яке стоїть на порозі розлучення.

Всі можливі спроби працівника зоопарку допомогти розпалити подружнє багаття і врятувати черепах від розлучення зазнали краху. 

У результаті поведінка черепах не відрізнялась від поведінки вороже налаштованого подружжя, а чоловік навіть був вимушений покинути домівку.

Дослідження вчених вказують на те, що багато пар у світі тварин схожі у своїй поведінці на людей, яких залишили романтичні почуття.

Це результати спостереження за птахами і мавпами, які, знайшовши щастя в парі, з часом полишили партнера, «розлучились» і знайшли нове кохання в поважному віці.

Розлучення після тривалих відносин

У випадку австрійських черепах, це був приклад одних із найдовших подружніх відносин, як стверджують доглядачі зоопарку.

Пара черепах, Бібі і Польді, 115-річні однолітки, що народились в неволі, разом зростали, і з часом стали щасливою подружньою парою.

Вони ділили жилу площу свого австрійського зоопарку, разом потрапивши туди в результаті переїзду із зоопарку в Швейцарії.

Представник австрійського зоопарку повідомив, що по невідомій причині шлюб черепах зазнав краху.

Бібі почала проявляти агресію до партнера і навіть кусати його. Складалось враження, що пара ненавидить одне одного і більше не в силах знаходитись поруч, бажаючи розлучення.

Це рідкісне, шокуюче і водночас сумне явище для тварин, що довго перебували в шлюбі.

Самка, не дивлячись на спроби наглядача налагодити відносини черепах, продовжувала атакувати свого чоловіка, поки того не перемістили до іншого місця.

Жахливіше всього, що у сварках черепахи, які важать більше 150 кілограмів і мають міцні щелепи можуть завдавати одне одному не просто болю, а серйозних каліцтв.

Граючи роль подружніх консультантів для черепах, працівники зоопарку доклали багатьох зусиль, щоб відновити тепло у стосунках черепах, рятуючи їх від розлучення за допомогою певного лікування, використовуючи афродизіаки в якості приправ до їжі, та спонукаючи тварин до сумісних ігор.

Однак, всі намагання та терапії спеціалістів виявились даремними і не викликали позитивного результату.

Так само, як здавалось, цілком щасливі людські шлюби з часом набирають гіркоти, зазнали розчарування в успішних подружніх відносинах і ці черепахи.

Це сумно, але, здається, відновити благополучне сімейне життя черепах та врятувати їх від розірвання шлюбу не вдасться.

Дякую за оцінку

Відповісти

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пройти тест
×