OK

Адвокат Олександр Кульчицький

Згідно статистичних даних, в Україні з 10 шлюбів 4 завершуються розлученням. Приблизно половина всіх розлучень відбуваються у судовому порядку. Здійснюючи адвокатську практику, мені, як адвокату, довелось брати участь у різноманітних процесах з розірвання шлюбу, стягнення аліментів, визначення порядку побачень з дитиною, поділу майна подружжя тощо. Дуже часто до мене звертались люди з інших міст та навіть держав і у більшості з них не було бажання брати участь у судових засіданнях та давати будь-які пояснення в суді.  

Враховуючи наведене, доводилось залучати адвокатів у інших містах та проводити засідання без участі позивачів. Як показала практика, клієнти були задоволені наданими послугами, а кількість справ у сфері сімейного права – невпинно зростала. У зв’язку з цим і виникла ідея відкрити спеціалізований юридичний напрямок в роботі Адвокатського бюро, який стосуватиметься виключно вирішення справ пов’язаних із сімейним правом.

Проаналізувавши всі справи з розірвання шлюбів, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, які були у нас в провадженні та врахувавши побажання наших клієнтв було розроблено алгоритм співпраці з нашими довірителями, який дозволяє економити час наших клієнтів та максимально ефективно відстоювати їхні права та захищати інтереси.

Ще ніколи вирішення сімейного спору в Україні не було таким простим, швидким і доступним.

Батьки, запам’ятайте, що ваша дитина – це не лялька, з якою погрався і відклав, коли створив іншу сім’ю, народив у цій сім’ї інших дітей. Ваша дитина – це маленька людина, яку потрібно ростити, виховувати, доглядати і захищати щодня. Не допускайте, аби ваші діти ставали жертвами негараздів та непорозумінь між колишнім подружжям. Забезпечуйте їм надійне стабільне матеріальне утримання, аби ваші діти проживали у гідних умовах, були забезпечені їх щоденні потреби у харчуванні, одязі, здобутті освіти.

Проект реалізовано завдяки наполегливій праці адвокатів та партнерів Адвокатського Бюро “Кульчицький та Партнери”.

На головну

Коментарі вимкнено.