Документи для розірвання шлюбу

Заява на розлучення (зразок). Документи для розірвання шлюбу, зразки та проекти необхідних процесуальних документів для розірвання шлюбу.


Розірвання шлюбу через органи РАЦС

Процедура розлучення через органи РАЦС:

У разі відсутності спільних дітей та згоди обох з подружжя на розірвання шлюбу - шлюб розривається за спільною заявою обох з подружжя через органи РАЦС.

Заява на розлучення через РАЦС:


Розірвання шлюбу через суд (без дітей)

Процедура розлучення через суд (спільних дітей немає):

Якщо з будь-яких причин, через органи РАЦС розірвати шлюб Ви не можете, у такому випадку, Ви маєте право звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу.

Заява на розлучення через суд (немає дітей):


Розірвання шлюбу через суд (є діти)

Процедура розлучення при через суд (є спільні діти):

Розірвання шлюбу між подружжям, яке має спільних дітей відбувається лише за рішенням суду. Як чоловік так і жінка має право звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу.

Заява на розлучення через суд:


Заява на розлучення

Розірвання шлюбу за спільною заявою до суду

Розірвання шлюбу судом за спільною заявою подружжя:

Розірвання шлюбу судом за спільною заявою подружжя, яке має дітей підійде подружжю, яке досягло згоди про розірвання шлюбу, і хоче убезпечити себе від майбутніх непорозумінь, які можуть виникнути після розірвання шлюбу.

Заява на розлучення через суд за спільною заявою подружжя:

5 Коментарі

 • Оновлено усі документи відповідно до нових змін в законодавстві станом на 24.02.2018р.

 • Євгенія лютого 24, 2018 at 11:47 pm

  Доброго часу доби!
  Скажіть будь ласка, якщо мій чоловік визнав дитину після досягнення нею 1,5 річного віку ( не є біологічним батьком) то при розлученні він має право подати позов на утримання та проживання дитини з ним?

  • Якщо він записаний батьком дитини в свідоцтві про народження, то має всі права батька, в тому числі і право на участь у вихованні дитини

 • Руслана лютого 25, 2018 at 1:47 am

  Доброго дня,я живу 15 років в Італії,чоловік в Україні…можна отримати розлучення без присутності сторін та за згодою обох? Як швидко це можна зробити???

  • Доброго дня, Руслано. У Вашому випадку розірвати шлюб можна без проблем. Ваша присутність в суді не є обов’язковою. Чоловік може з‘являтись в суд, може – ні, за бажанням. Як показує практика, у Вашому випадку весь процес розірвання шлюбу може тривати від 2-ох до 4-ох місяців. Все залежить від конкретного судді, до якого потрапляє справа.

Відповісти

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Comodo SSL